Kurtlar Vadisi’nde Çok Konuşulacak ‘Epstein’ Sahnesi

Jeffrey Epstein skandalında her gün ortaya çıkan yeni iddialar kan donduruyor. En küçüğü 14 olmak üzere 18 yaş altındaki onlarca kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmak ve fuhuş ağı oluşturmak suçlamasıyla yargılanan Epstein, gözaltında tutulduğu hapishanede 2019 yılında ölü bulunmuştu.

Küçük yaştaki çocuklara yönelik cinsel istismar, fuhuş gibi küresel bir organizasyon şebekesi kuran Jeffrey Epstein davasında Donald Trump, Bill Clinton, Stephen Hawking, Prens Andrew, Maxwell başta olmak üzere dünyaca ünlü isimler çıkmıştı.

KURTLAR VADİSİNDE GÜNDEM OLAN SAHNE

Jeffrey Epstein’ın aynı zamanda çocukları kaçırıp kanlarını zenginlere sattığı iddia edildi. “Adrenochrome” olarak bilinen çocuk kanı, zenginlerin ömrünü uzatmak için kullanılıyor.

Skandal olay dünyanın bir numaralı gündemi olurken yayınlandığı döneme damga vuran Kurtlar Vadisi dizisinde bir sahne akıllara Epstein skandalını getirdi.

KANLARINI VEREREK ÖLÜMSÜZ OLACAKLAR

O sahnede ‘Yüce Majesteleri’ni iyileştirmek için çocuk kanı kullandığı yer aldı. Doktor, “Majesteleri daha uzun ve sağlıklı bir yaşam için kanını tazeleyip gençleşecek.” derken, Arthur ise “Çocuklar ölecek öyle mi” dedi.

Doktor ise “Onlar kanlarını vererek ölümsüz olacaklar” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x