Görsel bir dahi misiniz? Ceket giyen iki ördek resmi arasındaki 3 farkı 8 saniyede tespit edebilir misiniz?

Görsel hatırlamanızı ve zihinsel çevikliğinizi geliştirmenin en mükemmel yollarından biri iki resim arasındaki farkları tespit etme oyunlarıdır. İki resim arasındaki farkları tespit etme oyunları, neredeyse birbirinin aynısı olduğu için farkları belirlemek gözlem becerilerinizi ve dikkatinizi büyük ölçüde zorlar.

Ceket giyen iki ördek resmi arasındaki 3 farkı bulma oyununu görsel becerilerinizi ve dikkat seviyenizi test etmeniz için hazırladık. Bilişsel yeteneklerinizi gelişmeye ve çalışmaya teşvik edecek bu zekâ testi oyunu için hazır mısınız? Hadi deneyelim!

GÖRSEL BİR DAHİ OLDUĞUNUZU KANITLAYIN: CEKET GİYEN İKİ ÖRDEK RESMİ ARASINDAKİ 3 FARKI BULUN


Yukarıda sahil kenarında yürüyen ve neredeyse birbirinin aynısı ceket giyen iki ördek resmi görüyorsunuz. Ceket giyen iki ördek resmi arasında 3 fark bulunuyor. Sizden bu 3 farkı 8 saniye içerisinde bulmanızı istiyoruz.

Ceket giyen iki ördek resmi arasındaki 3 farkı bulmak için iki resmede mümkün oldukça yakından bakın. Aralarında yer alan ve fark edilmesi zor 3 farkı tespit etmeye çalışın. İşte şimdi kendinizi kanıtlama zamanı! Zaman başladı.

Ceket giyen iki ördek resmi arasındaki 3 farkın bazıları bariz ortada iken bazılarını tespit etmek için çok iyi gözlemlemeniz gerekir. kısa süreler içerisinde yapılan zeka testleri, konsantrasyon becerinizi geliştirmenizde de büyük destekçidir.Şimdiye kadar herhangi bir farklılık tespit edebildiniz mi? Acele etmeniz gerekiyor, zaman tükenmek üzere… Ceket giyen iki ördek resmi arasındaki 3 farkın tamamı gözlerinizin önünde. Zamanı olabildiğince profesyonel yönetmeli ve tüm farklılıkları tespit etmeniz gerekir.

Ve süre bitti. Size verilen süre içerisinde ceket giyen iki ördek resmi arasındaki 3 farkı tespit edebildiniz mi?  Tüm farklılıkları tespit edip görsel bir dahi olduğunu kanıtlayan okuyucularımızı tebrik ederiz.

Tüm farklılıkları tespit edemeyen okuyucularımız ise meraka kapılmasın. Şimdi sizler için ceket giyen iki ördek resmi arasındaki 3 farkın çözüm görselini paylaşacağız.

İşte ceket giyen iki ördek resmi arasındaki 3 fark;Evet, üç fark işte buralarda gizliydi. Boş zamanlarınızda ya da keyifli vakit geçirmek istediğiniz zamanlarda sitemizde yer alan zekâ testi oyunları ile kendinizi test edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x