GAL Coin ve Bu 7 Kriptoya Dikkat: 2024’te Piyasaya Akacaklar!

Yeni yıla girerken kripto piyasası, 2024’ün ilk haftasında piyasaya sürülmesi planlanan 150 milyon doların üzerinde token ile büyük bir likidite akışına hazırlanıyor. Kilitli tokenların önemli bir takipçisi olan Token Unlock, tokenlarını şimdi ve 7 Ocak 2024 tarihleri arasında piyasaya sürecek olan çeşitli kripto projelerinin ayrıntılarını açıkladı. Bunların arasında GAL coin, dYdX gibi kripto para birimleri yer alıyor. İşte detaylar…

DYDX, 111 milyon doların kilidini açacak

Bu token kilidini açma fantezisinde başı çeken, merkezi olmayan borsa güç merkezi dYdX (DYDX). Piyasa verilerine göre, dYdX ekibi 1 Ocak’ta şaşırtıcı bir şekilde 33,3 milyon DYDX tokenını piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve bu da yazının yazıldığı sırada 111,33 milyon dolarlık bir piyasa değerini temsil ediyor. Bu önemli sürüm, dYdX’in dolaşımdaki arzının %12,36’sını oluşturuyor ve hem yatırımcılar hem de meraklılar için bir odak noktası haline geliyor.

Token Unlock, kilidi açılmış DYDX tokenlerinin dağıtımına ilişkin bilgiler sağlamıştır. Projedeki yatırımcılar 61,74 milyon dolar alırken, kuruculara, çalışanlara, danışmanlara ve danışmanlara 34,00 milyon dolar tahsis edildi. Ayrıca, dYdX ekosistemindeki yetenekleri teşvik etmek ve elde tutmak için stratejik bir yaklaşım sergileyen gelecekteki çalışanlar için 15,59 milyon dolarlık bir meblağ ayrılmıştır.

GAL Coin ve ACA için yüklü kilit açılımı var

dYdX’in yanı sıra, diğer kayda değer projeler de Ocak ayının ilk günlerinde token kilitlerini açmaya hazırlanıyor. Galxe’nin (GAL) 5 Ocak’ta mevcut piyasa değeri 7,03 milyon dolar olan üç milyon GAL tokenı çıkarması planlanıyor. GAL için dağıtım planı, pazarlama çalışmaları için 4,68 milyon dolar, proje ekibi için 975.000 dolar ve topluluk için 1,37 milyon dolar içeriyor ve çeşitli ve kasıtlı bir tahsis stratejisi sergiliyor. Acala (ACA), 3,04 milyon dolar değerindeki tokenlerin piyasaya sürüleceği kilit açma radarındaki bir başka projedir. Liquidity (LQTY) 1,02 milyon dolarlık token kilidini açarak bu projeyi takip ediyor ve Tornado Cash (TORN) kilidi açılan varlıkların büyüyen havuzuna 172.330 dolar ekliyor.

Optimism ve SUI için takvimler işaretlenmeli

Ocak ayının ilk haftası önemli token kilitlerinin açılmasını vaat ederken, Optimism (OP) ve Sui (SUI) gibi projelerin yılsonundan hemen önce planlanan kilit açma etkinliklerine sahip olduğunu belirtmek gerekir. Optimism, 30 Aralık’ta 96 milyon dolar değerinde OP tokenını piyasaya sürmeyi ve bunları çekirdek katılımcılar ve yatırımcılar arasında dağıtmayı planlıyor. Eş zamanlı olarak Sui, 31 Aralık’ta tokenlerini açıklayacak ve yıl sona ererken piyasaya nüfuz edecek kripto zenginliğine katkıda bulunacak.

Sonuç olarak, 2024’ün başlangıcı, kripto alanına önemli bir değer enjekte eden bir token kilidi telaşına tanık olacak. Bu projeler varlıklarını ortaya çıkardıkça, piyasa fiyatlar, yatırımcı duyarlılığı ve sürekli gelişen kripto para ortamının daha geniş dinamikleri üzerindeki etkiyi beklemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x