19 Mart Süper Loto Sonuçları Açıklandı: 19 Mart Süper Loto Sonuç Sorgulama Sayfası ve Tüm Detaylar

Milli Piyango Süper Loto’da haftanın son çekiliş heyecanı yaşandı. 19 Mart Pazar akşamı 21:30’da canlı yayında düzenlenecek olan Süper Loto çekilişine, Milli Piyango yetkilileri ve noter eşlik edecek. Süper Loto çekilişinin ardından açıklanan şanslı numaralarda 6 bilen büyük ikramiyeyi kazanma şansı elde edecek. Peki 19 Mart Süper Loto’da kazandıran numaralar ne oldu? 19 Mart Süper Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 19 Mart Süper Loto sonuç sorgulama sayfası…

19 Mart Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Her hafta Salı, Perşembe ve Pazar akşamları şans oyunu severleri heyecanlandıran Milli Piyango oyunlarından Süper Loto, bu akşama da renk kattı. 6 bilenin büyük ikramiyeyi kazanma şansı elde ettiği Süper Loto çekilişi, 21:30’da Milli Piyango ve noter huzurunda gerçekleşti. Çekiliş sonuçları Milli Piyango resmi web sitesi üzerinden ilan edildi. 19 Mart Süper Loto çekiliş sonuçlarına haberimiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

19 Mart Süper Loto Sonuçları Açıklandı!

19 Mart Süper Loto’da kazandıran numaralar; 1, 6, 17, 25, 32, 53 oldu. 6 bilen çıkmayan çekilişte 37.473.553,44 TL büyük ikramiye bir sonraki Süper Loto’ya devretti.

19 MART SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir